Ośrodek rekreacyjny AGA to miejsce gdzie spędzicie Państwo wspaniałe wczasy nad morzem dosłownie przy samej plaży. Jest doskonale położony w odległości zaledwie 20 metrów od morza (!) oraz 50 metrów od latarni morskiej, gdzie wyjątkowa cisza i naturalne środowisko pozwolą Państwu odnaleźć spokój, zregenerować siły, przywrócić harmonię ciała i ducha.

Od Koszalina jak i Kołobrzegu dzieli nas trasa długości 25 km, a od duńskiej wyspy Bornholm 2 godzinna wyprawa promem.

Postaw Na Zdrowy Kręgosłup

Ośrodek rekreacyjny AGA zadba również o tych z Państwa, którzy cierpią na schorzenia kręgosłupa. Zdrowy kręgosłup naszych Gości jest dla nas priorytetem. Nasz autorski program terapii schorzeń kręgosłupa pomoże Państwu pozbyć się bólu związanego z kręgosłupem i układem mięśniowym.

Strefa SPA przygotowała dla naszych Gości wiele zabiegów (m. in. terapia kręgosłupa, terapia manualna) oraz dające wspaniałe efekty zabiegi wyszczuplające. Natomiast strefa odnowy biologicznej pozwoli Państwu odzyskać harmonię ciała i ducha.

Odchudzanie

Nasz ośrodek specjalizuje się we wczasach odchudzających nad morzem. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wraz z dietą zapewniamy spotkania z dietetykiem, które wzbogacą Państwa wiedzę z zakresu żywienia. Odchudzanie nad morzem prowadzimy w szerokim wachlarzu zajęć, pod opieką profesjonalistów, w sprawdzonej i skutecznej formule działań.

Wczasy odchudzające nad morzem są idealnym połączeniem relaksu nad morzem z aktywnością fizyczną – poprawą Państwa stanu zdrowia i samopoczucia.

Przyroda

Ośrodek rekreacyjny AGA dzięki swemu świetnemu położeniu graniczy bezpośrednio z wydmami. Jest to naturalny pas ochronny zieleni. Ośrodek zajmuje prawie półtora hektara terenów w większości trawiastych. Sprzyja to właściwemu odpoczynkowi organizmu i pełnej regeneracji sił.

Nasze tereny zielone to plac zabaw dla dzieci, miejsce na wieczorne ogniska ze śpiewami i pieczoną kiełbaską, boisko do koszykówki, stół do pingponga. A wszystko pośród dużej ilości drzew i krzewów.