Ośrodek rekreacyjny Aga to miejsce, gdzie spędzą Państwo wspaniałe wczasy nad morzem. Doskonała lokalizacja, a mianowicie 20 m do plaży i 50 m do latarni morskiej, zapewni Państwu spokój oraz bliskość natury. Pobyt w naszym ośrodku to doskonała okazja do zregenerowania sił oraz przywrócenia harmonii ciała i ducha.

Ośrodek rekreacyjny Aga znajduje się w odległości 25 km od Koszalina, jak i od Kołobrzegu. Od duńskiej wyspy Bornholm dzieli nas 2-godzinna wyprawa promem.

Postaw Na Zdrowy Kręgosłup

Ośrodek rekreacyjny Aga zadba również o tych z Państwa, którzy cierpią na schorzenia kręgosłupa. Przygotowaliśmy dla Państwa autorski program ćwiczeń, który od wielu lat skutecznie pomaga naszym gościom w walce z bólem.

Pakiet Zdrowy Kręgosłup jest dedykowany dla wszystkich osób pragnących zadbać o prawidłowe funkcjonowanie swojego narządu ruchu.

Strefa SPA przygotowała dla Państwa bogatą ofertę zabiegów. Zapraszamy Państwa do skorzystania z między innymi rozluźniających masaży, poprawiających jakość skóry kąpieli czy modelowania sylwetki.

Odchudzanie

Wczasy odchudzające nad morzem to nasza specjalność. Zapewniamy Państwu spotkanie z dietetykiem, codzienny, zrównoważony jadłospis oraz ćwiczenia z wykwalifikowaną kadrą trenerów.

Połączenie aktywności fizycznej ze zdrową dietą i relaksem nad morzem pozwolą Państwu poprawić Państwa stan zdrowia i samopoczucia.

Przyroda

Ośrodek rekreacyjny Aga bezpośrednio graniczy z wydmami, a nasz ogród to wspaniałe miejsce do wypoczynku.

Tereny zielone “Agi” to również plac zabaw dla najmłodszych, boisko do koszykówki, stół do ping-ponga oraz miejsce na wieczorne ogniska ze śpiewem i pieczoną kiełbaską.